O firmie

Przedsiębiorstwo Łukasz Olko Coaching and Consulting działa na rynku od 2010 roku i prowadzi obsługę doradczą w zakresie zakładania własnego biznesu, zarządzania strategicznego, optymalizacji procesów oraz zastosowania systemów informatycznych klasy Business Intelligence.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie kliknij w link poniżej.
Zobacz szczegóły oferty

KTO JEST NASZYM KLIENTEM?

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do właścicieli i osób zarządzających średnimi i małymi przedsiębiorstwami, działającymi na terenie całej Polski. Tym niemniej zachęcamy także do współpracy większe organizacje, dla których istotna jest efektywność kosztowa zlecanych projektów doradczych lub szkoleniowych. Dla firmy LOCC to klienci stanowią najcenniejszy zasób, podstawę egzystencji i główne źródło istnienia przedsiębiorstwa. Dlatego każde rozwiązanie przez nas oferowane jest ściśle dostosowane do potrzeb danego Klienta.

Misja firmy LOCC:

LOCC przygotowuje i wdraża nowoczesne rozwiązania służące sprawnej i skutecznej realizacji strategii Klientów. Celem działania firmy jest wzrost wartości rynkowej oraz poprawa pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać firmę LOCC?

Nasze skuteczne działanie, zorientowane na interes Klienta, przynosi mierzalne efekty finansowe. Ponadto oferujemy fachowe usługi na poziomie dużych firm doradczych przy znacznie niższej cenie dostosowanej do możliwości finansowych Klientów.

Co wyróżnia nas na rynku małych firm konsultingowych:

  • Zarządzanie przez wartości
  • Innowacyjność
  • Doświadczenie
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Konkurencyjne ceny
  • Profesjonalne podejście do klientów

Informacje o mnie

Jestem niezależnym specjalistą z doświadczeniem w zakresie systemów BI, optymalizacji procesów biznesowych oraz organizacji pracy. Z wykształcenia jestem inżynierem produkcji, więc kwestie operacyjne nie mają przede mną tajemnic. Posiadam silne kompetencje organizacyjne, które razem z kreatywnością, pozwalają mi odnajdować najefektywniejsze rozwiązania.

Łukasz Olko

Moje CV

Oracle Specialist

Przewiń do góry